Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Będzie więcej miejsc w żłobkach

Data publikacji: 2018-11-29, Data modyfikacji: 2018-12-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Olsztyn zdobył dofinansowanie na realizację projektu "Żłobek szansą na powrót do aktywności zawodowej rodziców". Dzięki niemu wzrośnie liczba miejsc w tego typu placówkach. Celem projektu jest wzrost aktywności zawodowej opiekunów dzieci do lat 3 zamieszkałych na terenie Olsztyna. Zostanie utworzonych 40 miejsc w Żłobku Miejskim nr 4 przy ul. Wyspiańskiego 2. Nie zabraknie miejsc dostosowanych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. - Żłobek zostanie zaprojektowany i wyposażony we wszystko, co jest potrzebne w tego typu nowoczesnej placówce opiekuńczej - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Co więcej, dofinansowanie umożliwia nie tylko zaprojektowanie i modernizację obiektu, ale także wsparcie jego utrzymania przez dwa lata. Całkowita wartość zadania to nieco ponad 3 mln złotych. Na infrastrukturę przeznaczone zostanie 1,3 mln złotych, a na utrzymanie placówki w latach 2019-2021 - prawie 1,76 mln złotych.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/bedzie-wiecej-miejsc-w-zlobkach.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola