Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

EkoJanosik dla olsztyńskiego MPEC

Data publikacji: 2018-08-02, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Nagroda "EkoJanosik - Zielona wstęga Polski" przyznawana jest za szczególne osiągnięcia związane z promocją działań ekologicznych i ochroną środowiska. W tym roku w kategorii przedsiębiorstwo zwyciężyła olsztyńska spółka MPEC. - Nagroda została przyznana naszej Spółce przyznano za działania na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego i świadomości ekologicznej Polaków- tłumaczy prezes spółki, Konrad Nowak. Nad wyborem laureatów czuwa Krajowa Rada Ekologiczna powołana spośród niezależnych autorytetów. Przyznaje ona jeden tytuł "EkoJanosik - Zielona wstęga Polski" w każdej kategorii dla danego województwa. Warmińsko-mazurskiemu przypadły cztery nagrody, w tym jedna dla olsztyńskiego MPEC - u, w kategorii producent ciepła.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/ekojanosik-dla-olsztynskiego-mpec.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola