Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Galeria Jednego Wiersza ostatni raz

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
W wyjątkowym miejscu o niezwykłej twórczości będzie można porozmawiać już w środowe (7 listopada) popołudnie. Gościem Galerii Jednego Wiersza będzie Tamara Bołdak-Janowska. Autorka jest poetką, prozaiczką, rysowniczką, tłumaczką. Jej twórczość doczekała się przekładów m.in. na niemiecki, angielski i rosyjski. Corocznie reżyseruje widowisko pisarsko-teatralne "Zajazd do Naraju" w malutkiej wiosce Narejki na Podlasiu. Autorka licznych książek i tomików poetyckich, m.in.: "Rytmy polskie i niepolskie", "Niewidomy pies rymów", "Ach, moje drogie życie". Zbliżające się spotkanie z Tamarą Bołdak-Janowską będzie ostatnią w tym sezonie odsłona Galerii Jednego Wiersza. - To miejsce niezwykle przyjazne ekspozycji słowa - zachęca do przybycia na wernisaż Katarzyna Masiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Nawet w deszczowe jesienne wieczory oczarowuje przechodniów swoim urokiem. Właśnie tu warto zatrzymać się na chwilę i zanurzyć we własnej interpretacji wyjątkowych tekstów. Najbliższe spotkanie zacznie się w środę (7 listopada) o 17:00 w bibliotece przy ul. Rodziewiczówny 3. Projekt "Pracownia Literacka" realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej jest dofinansowywany przez samorządu Olsztyna.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/galeria-jednego-wiersza-ostatni-raz.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola