Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs dla młodych odkrywców!

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie rozpoczyna poszukiwania młodych geniuszy i wizjonerów, którzy mają smykałkę do odkrywania nieznanego i predyspozycje by wyprzedzić swoją epokę. Zorganizowaliśmy ten konkurs bo chcemy promować wynalazczość wśród młodych ludzi - mówi Mariusz Sieniewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie - i, dając finansową zachętę,  przyczynić się do wzrostu kreatywności i aktywizacji młodzieży w zakresie szeroko rozumianej innowacyjności. Zachęta finansowa jest bo pula nagród to 10 000 złotych. W konkursie uczestniczyć mogą wyłącznie osoby w wieku od 15 do 20 lat, uczęszczające do jednej z olsztyńskich szkół średnich, zarówno indywidualni uczniowie, jak i zespoły robocze złożone z uczniów olsztyńskich szkół średnich. Do konkursu może zostać zgłoszony wyłącznie jeden projekt, stanowiący wynalazek, innowację technologiczną bądź racjonalizację technologiczną w dziedzinie nauk technicznych.Ostateczny termin składania projektów konkursowych to 30 kwietnia 2019 roku.Zakończenie Konkursu i wyłonienie laureata I nagrody nastąpi w czerwcu 2019 roku.Regulamin konkursu dostępny jest tu - na stronie olsztyńskiego MOKu.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/konkurs-dla-mlodych-odkrywcow.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola