Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultujemy program ochrony przed hałasem

Data publikacji: 2018-07-30, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Prezydent Olsztyna zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących opracowania projektu Programu ochrony środowiska przed hałasem dla miasta Olsztyna. Informujemy o:- możliwości zapoznania się z ww. dokumentami w Wydziale Środowiska Urzędu Miasta Olsztyna (ul. Wyzwolenia 30, pokój nr 103) w godzinach pracy Urzędu (7:30 - 15:30) oraz na stronie internetowej bip.olsztyn.eu, w zakładce Informacje -> Informacje o środowisku i jego ochronie,- możliwości składania przez wszystkich zainteresowanych uwag i wniosków, w formie pisemnej lub ustnej do protokołu, bądź za pośrednictwem komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001r. o podpisie elektronicznym, w terminie od 27 lipca 2018 r. do 16 sierpnia 2018 r. Uwagi i wnioski można składać w Wydziale Środowiska Urzędu Miasta Olsztyna (ul. Wyzwolenia 30, pokój nr 103) w godzinach pracy urzędu (7:30 - 15:30) lub na adres e-mail: ochronasrodowiska@olsztyn.eu. Projekt dokumentu oraz szczegóły na Platformie Konsultacji Społecznych.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/konsultujemy-program-ochrony-przed-halasem.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola