Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Magii Czas - pastorałka Radia Olsztyn 2018

 
Dziennikarze Radia Olsztyn przygotowali pastorałkę. Posłuchajcie i poczujcie Magii czas… Pastorałkę Magia Świąt śpiewają najpiękniejsze głosy naszego radia. Solistami są: Monika Szczygło, Wioleta Zalewska-Szmit i Dominik Chowaniec. W chórkach zaśpiewali: Dorota Grzymska, Hanna Wasilewska, Joanna Golon, Beata Świerkowska-Chromy, Kinga Kantor oraz Jaromir Wroniszewski, Marek Michalski, Marek Koter, Marek Markiewicz i Wojciech Chromy. Słowa napisali Wioleta Zalewska-Szmit i Ryszard Szmit, którzy również zajęli się stworzeniem muzyki i jej aranżacją. Autorem rapowanej zwrotki jest Dominik Chowaniec :-)

 


RadioOlsztynTV
 
Data pliku video: 2018-12-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola