Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Reklamy społeczne z Olsztynem w tle

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Pięć reklam społecznych powstało przy okazji tegorocznego WaMa Film Festival. W projekcie "AdVenture" wzięło udział niemal 150 osób. Takiego rozmachu działań, jak przy okazji 5. edycji festiwalu jeszcze nei było. Cztery moduły warsztatowe, prawie 150 uczestników z czterech krajów i w efekcie pięć produkcji odnoszących się do powszechnych, nurtujących młodych ludzi zjawisk. Bohaterem drugiego planu była stolica Warmii i Mazur. Młodzi ludzie z Polski, Litwy, Francji i Ukrainy samodzielnie przygotowali spoty zachęcające do głosowania w wyborach, skłaniające do oszczędnego używania papieru, zachęcające do wzajemnej życzliwości, uczulające na niebezpieczeństwa związane z nowymi technologiami i niepohamowaną potrzebą przyciągania uwagi innych. Wszystkie filmy zrealizowane podczas warsztatów "AdVenture - Youth Adventure In Social Advertising" można obejrzeć w sieci. * "May I have your attention please?!" [YouTube | Facebook]Treści w sieci multiplikują się w niewyobrażalnym tempie. Filmy, tutoriale, videoblogi, webinary, komentarze. Każdy może podzielić się wiedzą, doświadczeniem czy opinią. Wszystko to wydaje się całkiem przydatne dopóki nie natrafimy na film o tym, jak ktoś je kaktusa lub wypija duszkiem litr oleju... A Ty? Do czego się posuniesz, by zwrócić na siebie uwagę? * "Sound of... two souls" [YouTube | Facebook]Z bruku olsztyńskiej starówki na rozświetloną reflektorami scenę. Film o sile pasji, miłości do muzyki i ludzkiej życzliwości. Bo czasami jeden życzliwy gest może tyle znaczyć... * "#famousfakecake" [YouTube | Facebook]Nowe technologie – bez nich nie wyobrażamy sobie życia. Otwierają nieograniczone możliwości rozwoju, ale też wyręczając nas ze wszystkiego, czynią nas bezbronnymi.  Umożliwiają kontakt z całym światem, dają dostęp do niezliczonych rozrywek, lecz bywa, że czynią z nas wlepione w ekran smartfona zombie. Gdzie jest cienka granica między konstruktywnym używaniem a uzależnieniem? * "Share" [YouTube | Facebook]Po obejrzeniu tego filmu hasło "Podziel się" staję się niepokojąco wielowymiarowe... Nieszablonowy, zaskakujący, w jakiś intrygujący sposób ciepły i optymistyczny film o… no właśnie – o czym? * "That is a tree" [YouTube | Facebook]Tysiące drzew znika z powierzchni Ziemi, aby zaspokoić nasze codzienne potrzeby: notatniki, gazety, opakowania... każdego dnia lekkomyślnie zużywamy papier. Jednak nadchodzi czas, gdy nad jedną, niepozorną kartką papieru należy zatrzymać się na chwilę i dobrze zastanowić... Partnerami edukacyjnymi WAMA Film Festival są Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/reklamy-spoleczne-z-olsztynem-w-tle.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola