Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szansa dla młodych filmowców

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Największy festiwal filmowy na Warmii i Mazurach - WAMA Film Festival - zaprasza do współpracy olsztyńskie licealistów na warsztaty  „od scenariusza do premiery”. Od pierwszej edycji WAMA Film Festiwal wśród polskich warsztatowiczów i wolontariuszy przeważa młodzież z Olsztyna. Tak może być i tym razem! Do 17 września można się zgłosić na warsztaty, a do 23 września - na wolontariat.  – Każda młoda osoba, która swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem, lub z branżą medialną powinna aplikować na towarzyszące temu wydarzeniu Polsko-Ukraińskie Warsztaty Filmowe – pisała Weronika Chworak, absolwentka XI Liceum Ogólnokształcącego, uczestniczka warsztatów, które odbyły się podczas 4. edycji festiwalu. – Bo WAMA Film Festival to nie tylko dobre filmy, i to w dodatku za darmo, ale także spotkania z ich twórcami, rozmowy o kinie, a dla ludzi młodych to także (a może przede wszystkim?) warsztaty filmowe i niezapomniane przeżycia oraz ciekawe znajomości, które czasem rozpoczynają nowe przyjaźnie.Warsztaty odbędą się według sprawdzonej formuły „od scenariusza do premiery”. Uczestnicy w ciągu siedmiu dni mogąwziąć udział w każdym etapie produkcji filmu: opracowaniu scenariusza, dokumentacji, organizacji produkcji, inscenizacjach reżyserskich, pracy na planie, realizacji zdjęć, montażu i edycji dźwięku. W tym roku powstaną reportaże filmowe i krótkie reklamy społeczne. Więcej szczegółów znajduje się tu. A tu można obejrzeć zeszłoroczne produkcje.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/szansa-dla-mlodych-filmowcow.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola