Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szczyt Gospodarczy w Siedlcach - trwa rejestracja

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Polska gospodarka przyszłości będzie głównym tematem Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego. Cały czas można zapisywać się do udziału w wydarzeniu , które odbędzie się w Siedlcach. Udział jest bezpłatny. Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy odbędzie się już czwarty raz. 18 i 19 października w siedleckim Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym nie zabraknie dyskusji o zabezpieczeniu polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z sytuacji międzynarodowej, otoczenia makroekonomicznego, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. - Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy wielu czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu, zainteresowanych obecnym stanem oraz przyszłością polskiej gospodarki z perspektywy kluczowych dla niej sektorów - zapowiadają organizatorzy przedsięwzięcia. Energetyka, elektromobilność, gospodarka 4.0, samorząd lokalny - to tylko część zakresu tematycznego dyskusji, jaka odbędzie się podczas wydarzenia. Przy okazji tegorocznej edycji Szczytu odbędzie się konferencja organizowana przez Ministerstwo Energii oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej "Gospodarka niskoemisyjna w działaniach na rzecz czystego powietrza". Poza tym tradycyjnie już na zakończenie pierwszego dnia Szczytu odbędzie się Gala wręczenia statuetek "Bursztyn polskiej gospodarki 2018". Szczyt jest wydarzeniem bezpłatnym. Udział można zgłosić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej wydarzenia. Honorowym Patronem szczytu "Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości" jest Prezydent Olsztyna. [rejestracja] [strona Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego]

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/szczyt-gospodarczy-w-siedlcach-trwa-rejestracja.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola