Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trasa egzaminacyjna WORD Olsztyn PRAWO JAZDY: Plac Gen. Józefa Bema - w lewo

 
Aby wykonać manewr skrętu w lewo należy zająć lewy pas ruchu, gdyż tylko z tego możemy wykonać ten manewr (informuje nas o tym znak F-10). Jest to skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, więc w przypadku sygnału czerwonego, należy zatrzymać się przed linią zatrzymania P-14 (jeśli nie ma przed nami żadnego samochodu). Co prawda oznakowanie wskazuje na rondo (znaki A-7 i C-12), to w przypadku przejeżdżania przez skrzyżowanie nie musimy ustępować pierwszeństwa pojazdom poruszającym się po rondzie, ponieważ ruch z ulic poprzecznych będzie wstrzymany oraz należy stosować się do sygnałów nadawanych przez sygnalizację.Po wjechaniu na skrzyżowanie zajmujemy od razu lewy pas ruchu, gdyż tylko z tego pasa możemy kontynuować, a następnie prawy dla wygodniejszego dalszego toru jazdy. WIĘCEJ VIDEO PORAD NA zdamyto.pl/

 


Piotr Ziajka
 
Data pliku video: 2013-07-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola