Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urządzam swoje miasto - idę na wybory

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-10
A A AWydrukDrukuj  
 
21 października - tę datę każdy z nas powinien mieć zaznaczoną w kalendarzu na czerwono. A gdy nadejdzie - skorzystać z okazji by zdecydować kto ma rządzić Olsztynem przez kolejnych pięć lat.Kampania Związku Miast Polskich „Urządzam swoje miasto”, realizowana przed wyborami samorządowymi, ma zwiększyć zainteresowanie udziałem w głosowaniu i uświadomić mieszkańcom, że wybierając swoich przedstawicieli w samorządzie mogą kształtować swoje najbliższe otoczenie. - W kampanii podkreślamy, że mieszkańcy mają wybór - zaznacza Andrzej Porawski, dyrektor Biura Związku Miast Polskich- mieszkańcy mogą wybrać swoich przedstawicieli i im pozostawić podejmowanie decyzji w naszym imieniu, ale mogą też, do czego zachęcamy, sami angażować się w urządzanie miasta. I dlatego organizatorzy kampanii przypominają, że po 21. października także warto aktywnie włączać się w życie miasta. Promują przy tym min. takie hasła jak:Urządzam swoje miasto – idę na wybory, Urządzam swoje miasto – głosuję w budżecie obywatelskim, Urządzam swoje miasto – działam w NGO, Urządzam swoje miasto – zgłaszam wnioski do planu zagospodarowania mojej dzielnicyWięcej informacji na temat aktywnego uczestnictwa w życiu miasta można znaleźć na: www.miasta.pl/kampania

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/urzadzam-swoje-miasto-ide-na-wybory.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola