Belka
Poniedziałek, 17 Maja 2021   imieniny: Weronika, Sławomir, Brunon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdecyduj, oni pomogą

Data publikacji: 2019-07-05, Data modyfikacji: 2019-07-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Coraz bliżej końca głosowania w tegorocznym programie Fundacji Tesco "Decydujesz, pomagamy". W Olsztynie i okolicach wsparte zostaną trzy projekty. Do 14 lipca trwa głosowanie na lokalną inicjatywę społeczną. To już VI edycja programu, którego jednym z celów zaangażowanie mieszkańców w życie społeczne najbliższej okolicy. W naszym mikroregionie konkurują ze sobą Stowarzyszenie Pies W Olsztynie, Fundacja Stomilek oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Praslity. - Podczas głosowania klienci sklepu będą mogli zagłosować na najatrakcyjniejszy i najpotrzebniejszy, według nich, projekt - dyrektor ds. Komunikacji Tesco, mówi Daria Kulińska. - Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny. Stowarzyszenie Pies W Olsztynie przygotowało projekt "Qpa mać! Też w to wchodzisz?!". Celem jest uświadomienie społeczności Olsztyna o obowiązku sprzątania nieczystości po swoich pupilach. Zadanie Fundacji Stomilek "Jedną nogą na treningu - całym sercem na boisku" umożliwi dzieciom z niepełnosprawnością ruchową i innymi schorzeniami spełnianie swoich sportowych marzeń i realizowanie się poprzez sport, pomimo ich ograniczeń. Natomiast Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Praslity dzięki warsztatom "Pierwsze kroki z programowaniem w Praslitach" chce pokazać dzieciom jak w kreatywny sposób wykorzystywać zasoby Internetu do nauki i do tworzenia. Każdy z projektów ma szansę na grant. Wsparcie - w zależności od zajętego miejsca - wyniesie pięć tys. zł, trzy tys. zł lub tysiąc złotych.

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zdecyduj-oni-pomoga.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola