Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmiany na Partyzantów i Towarowej

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejne etapy prac dotyczących przebudowy kluczowych olsztyński ulic. Związane z nimi zmiany zostaną wprowadzone w weekend. W przypadku ul. Partyzantów zmiany mają być wprowadzone w nocy z piątku na sobotę (5/6 października). - Zostanie odblokowany wlot/wylot w ul. 1 Maja w stronę przejścia podziemnego - informuje wykonawca prac, firma Balzola. - Dla ruchu zostanie udostępniony odcinek jezdni od skrzyżowania ul. Partyzantów z ul. Lanca do skrzyżowania ul.Partyzantów z ul. 1 Maja. Ruch odbywać się będzie jednokierunkowo w stronę ul. 1 Maja. Wzdłuż jezdni zostanie wyznaczony ciąg pieszy. [schemat organizacji ruchu Partyzantów - pdf] W sobotę (6 października) zostało zaplanowane także wprowadzenie nowej organizacji ruchu na ul. Towarowa w rejonie od Leonharda do Sprzętowej. - Ruch pokierowany zostanie nową jezdnią od OBI w kierunku ul. Sprzętowej - informuje Jarosław Krzemieniewski z jednostki odpowiedzialnej za inwestycję. - Jest to związane z pracami, które będą prowadzone na prawej jezdni Towarowej w kierunku miasta od wiaduktu do ul. Składowej. Dojazd do posesji i firm znajdujących się przy ul. Towarowej przy starej jezdni, czyli Towarowa 13, 13A, 15, 15A będzie możliwy tymczasowym objazdem od ul. Stalowej. [schemat organizacji ruchu Towarowa - pdf]

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zmiany-na-partyzantow-i-towarowej.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola