Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zostań mikroprzedsiębiorcą roku

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Jeszcze do 19 grudnia (środa) trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu "Mikroprzedsiębiorca Roku 2018". Olsztyńskie firmy - poza prestiżem - mogą wygrać 40 tys. złotych. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wypełnić internetowy formularz. Udział jest bezpłatny, a najważniejszym warunkiem jest bycie mikroprzedsiębiorcą - firma może mieć maksymalnie 10 zatrudnionych pracowników oraz obrót roczny nieprzekraczający 2 mln euro. Poza tytułem "Mikroprzedsiębiorcy Roku 2018" przyznane zostaną także cztery dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach Start (dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw), Progres (dla firm w "średnim wieku"), Senior (dla  firm  działających  na  rynku  najdłużej)  oraz Młody  Biznes (dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia). Główna nagroda to 40 tys. złotych, wyróżnienia w dodatkowych kategoriach to 10 tys. zł. - Celem naszego konkursu jest nie tylko promocja i wspieranie przedsiębiorczości, ale również inspirowanie innych do rozpoczęcia własnego przedsięwzięcia, które będzie nie tylko źródłem dochodu, a i pasją na całe życie - mówi prezes organizatora przedsięwzięcia, Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Ewa Sobkiewicz. - Poświęcenie się oraz zaangażowanie zawsze muszą być wynagradzane, zwłaszcza jeśli stoi za tym innowacyjny i efektywny biznes, z dużym potencjałem. Konkurs organizowany jest od 2005 roku. W dotychczasowych edycjach wzięło udział niemal trzy tys. przedsiębiorców, z których ponad 130 zostało nagrodzonych. Laureatów tegorocznej edycji poznamy w marcu 2019 roku. [strona i zgłoszenia do konkursu]

Pełna treść wiadomości na: olsztyn.eu/nc/o-olsztynie/aktualnosci/article/zostan-mikroprzedsiebiorca-roku.html
Urząd Miasta Olsztyna, Źródło artykułu: olsztyn.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola