Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Co by było, gdyby... Wycięli aleję drzew przy...

Data dodania: 2018-12-14
Choć trudno w to uwierzyć, ale dokładnie 14 lat temu miejscy drogowcy próbowali przeprowadzić wycinkę części drzew rosnących przy ul. Reymonta. więcej »
 
 

Nad dwoma kolejnymi jeziorami w Olsztynie będzie...

Data dodania: 2018-12-14
Nagła zmiana pogody nie zaskoczy już ani żeglarzy, ani kapiących się w olsztyńskich jeziorach, ani wędkarzy. Systemem ostrzegania objęte zostanie już nie tylko największe jezioro U... więcej »
 
 

Koalicja w Olsztynie podpisana. Będzie in vitro i...

Data dodania: 2018-12-14
Przez pięć kolejnych lat Olsztynem rządzić będzie koalicja prezydenckiego klubu Ponad podziałami z PO i Nowoczesną. Znane są projekty, które politycy w negocjacjach ustalili, że zo... więcej »
 
 

Wielka akcja w Morągu. Trzeba ewakuować połowę...

Data dodania: 2018-12-14
Po odnalezieniu na terenie jednostki wojskowej w Morągu pocisków z czasów II wojny światowej zapadła decyzja o ewakuacji okolicznych mieszkańców, szpitala, a nawet wstrzymany zostanie... więcej »
 
 

"Lole Rozbójniczki" w akcji z myślą o wszystkich...

Data dodania: 2018-12-14
Nieformalna grupa olsztyńskich kobiet zaczyna nowy projekt. - To akcja związane ze świętami. Nie chodzi nam jednak o to, jak przystroić choinkę, ale o relacje przy wigilijnym stole - z... więcej »
 
 

Pieniądze na uzdrowisko najbliżej Olsztyna

Data dodania: 2018-12-14
Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego zatwierdził dotację, dzięki której w Lidzbarku Warmińskim powstanie uzdrowisko. Skorzystać z niego będą mogli pacjenci cierpiący na róż... więcej »
 
 

16 kilometrów obwodnicy Olsztyna widziane z góry...

Data dodania: 2018-12-14
Niedawno pisaliśmy o postępach prac na budowie drugiego odcinka obwodnicy Olsztyna. Teraz prezentujemy film pokazujący cały przebieg tej części obwodnicy. więcej »
 
 

WOŚP potrzebuje do soboty jeszcze 100 wolontariuszy

Data dodania: 2018-12-14
Trwają przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy w Olsztynie szukają ciągle wolontariuszy, a czasu na ich zarejestrowanie zostało bardzo niewiel... więcej »
 
 

Najbardziej zrujnowana kamienica na starówce, znów...

Data dodania: 2018-12-13
Blisko 900 tys. zł - na tyle obecny właściciel wycenił niszczejący budynek na Starym Mieście. Ale ponieważ obiekt zaniedbywał służby konserwatorskie go ukarały. więcej »
 
 

Stomil już nie miasta? Tajemniczy inwestor chce...

Data dodania: 2018-12-13
Prezes Maciej Radkiewicz negocjował w środę w imieniu nieznanych na razie inwestorów przejęcie od gminy Olsztyn udziałów w spółce Stomil. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1425
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  olsztyński

  Powiat olsztyński – powiat w województwie warmińsko-mazurskim z siedzibą w Olsztynie. W jego skład wchodzą gminy: Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztynek, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda oraz Świątki.

  Powiat jest największym w województwie i jednym największych w Polsce pod względem wielkości powierzchni i liczby mieszkańców.

  Powiat niewątpliwa zachęca swoimi jeziorami i zielonym krajobrazem. Można tam doskonale wypocząć, z dala od zgiełku wielkich miast, a dodatkowo zwiedzać wiele ciekawych miejsc i zabytków, takich jak pruskie grodziska, neogotyckie kościoły, przydrożne kapliczki.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola